Anastasija Evdokimova

Psihologs
Krievu
Valoda:
Esiet sveicināti, dārgie draugi! Mani sauc Anastasija.
Esmu psiholoģe – klīniskā psiholoģe, un savā darbā izmantoju galvenokārt geštaltterapijas pieeju. Jūs varat vērsties pie manis pēc palīdzības, ja jūtat, ka ir nepieciešams atbalsts, dzīve ir zaudējusi krāsas, ja redzat, ka dzīvē atkārtojas viens un tas pats, jums nevēlams scenārijs.

Nedaudz pastāstīšu par to, kāds ir psihologa darbs manā skatījumā.

Neatkarīgi no tēmas vai vēlmes, ar kādu pie manis ierodas klients, es strādāju ar cilvēku, nevis ar depresiju, panikas lēkmēm vai ēšanas paradumiem. Simptomu nevar aplūkot nošķirti no cilvēka un viņa dzīves.

Vispirms ir svarīgi, ka sarunā ar psihologu jūs vienkārši varat būt patiesi, jo dažkārt cilvēku, ar kuriem iespējams atklāti parunāt, neslēpjot visas savas vājības, bailes vai aizvainojumus, mums apkārt ir ļoti maz vai tādu nav vispār. Cilvēkam ļoti svarīga ir iespēja būt pašam, paust savu patieso būtību un vienlaikus tikt pieņemtam. Mums bieži nākas atbilst tam, ko no mums gaida: neizrādīt savas jūtas, apspiest savas pašizpausmes.

Ar mani jūs varat būt noskumuši, sadusmoti, priecīgi vai aizvainoti, baidīties, brīnīties, nekaunēties no tā, ka jūtat riebumu, skaudību vai mīlestību, apzināties savas vēlmes un vajadzības, mēģināt rast to apmierinājumu saskarsmē ar mani, tādējādi gūstot jaunu pieredzi.
Darbs ar psihologu ir veids, kā labāk iepazīt sevi, pamanīt sevi, apzināt savas vajadzības, redzēt, kā es tās tagad apmierinu vai kā es neļauju sev tās apmierināt, iepazīt sevi tādās izpausmēs, kas agrāk bija dziļi paslēptas.

Aicinu ikvienu, kam ir interese un vēlme, doties kopīgā ceļojumā ar nosaukumu «Geštaltterapija»!

Jautājumi un atbildes

Citi mūsu komandas dalībnieki

Speciālisti ar kuriem garantēti sasniegsi rezultātus
Made on
Tilda